Witaj na stronie startowej
Region Kozła według Kreta Drukuj Email

Zapraszamy do obejrzenia programu wyemitowanego w dniu 18.03.2012 w TVP INFO "Polska według Kreta", w którym znany prezenter pogody Jarosław Kret pokazuje Region Kozła

Więcej…
 
Zapraszamy do udziału w otwartych mistrzostwach w tenisie stołowym Drukuj Email

Zapraszamy do udziału w otwartych mistrzostwach w tenisie stołowym, które odbędą się w dniu 24 marca w Zbąszyniu.

Więcej…
 
Posiedzenie Kapituły – Zbąszynek 12 marca 2012 r. Drukuj Email

Kapituła Stowarzyszenia Gmin Regionu Kozła odbyła swoje zwyczajne posiedzenie w dniu 12 marca w Zbąszynku. Obrady prowadził starosta Regionu Kozła Wiesław Czyczerski, który w swoim zagajeniu stwierdził, iż nadszedł ten moment, w którym włodarze gmin powinni się zastanowić, jak dalej ma przebiegać kształtowanie się relacji pomiędzy poszczególnymi gminami w regionie i jaki należy obrać dalszy kierunek działalności Stowarzyszenia Gmin.

Więcej…
 
Zapraszamy zespoły do gry w siatkówkę o puchar Starosty Regionu Kozła Drukuj Email

Zapraszamy zespoły do gry w siatkówkę o puchar Starosty Regionu Kozła do przesyłania zgłoszeń do dnia 16 marca 2012 r. Więcej informacji w regulaminie rozgrywek w dziale Sport.

 
Ach, co to był za bal w Regionie Kozła? Drukuj Email

Tradycyjny bal Regionu Kozła odbywa się zawsze w ostatnia sobotę karnawału. Tegoroczny  wypadł w dniu 18 lutego i jak zwykle miał miejsce w Domu Kultury w Zbąszynku. Organizatorzy zadbali o to, by jego uczestnicy mieli jak najwięcej atrakcji, by zabawa miała iście szampański  charakter.

Więcej…
 
W Podmoklach Małych odbył się wielki bal sołtysów. Drukuj Email

Doroczny bal sołtysów z Regionu Kozła odbył się w dniu 4 lutego w Podmoklach Małych. Organizatorem tej imprezy  była Rada Sołecka i p. Sołtys – Katarzyna Rychła, którzy zaprosili swoich kolegów do wspólnej zabawy w zmodernizowanej Sali wiejskiej.

Więcej…
 
Ustalenia Konferencji Regionu Kozła – Dąbrówka Wlkp. 31.01.2012 r. Drukuj Email

W dniu 30 stycznia w Centrum Kultury i Folkloru w Dąbrówce Wlkp. odbyła się doroczna Konferencja Regionu Kozła poświęcona rozpatrzeniu wykonania zadań w roku 2011 oraz przyjęciu kierunków działań oraz budżetu na rok 2012.

Więcej…
 
XI Bal Sołtysów Gmin Regionu Kozła Drukuj Email

STOWARZYSZENIE GMIN RP REGION KOZŁA
RADA SOŁECKA W PODMOKLACH MAŁYCH
SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ
DO UDZIAŁU W XI BALU SOŁTYSÓW GMIN REGIONU KOZŁA
DNIA 4 LUTEGO 2012 R. O GODZ. 20.00
W SALI WIEJSKIEJ W PODMOKLACH MAŁYCH

Więcej…
 
Ogłoszenie o zwołaniu konferencji regionu Drukuj Email

Na podstawie §18 pkt. 3 statutu Stowarzyszenia Gmin Rzeczypospolitej Polskiej  REGION KOZŁA
z w o ł u j ę I /XVI/12 posiedzenie Konferencji , które odbędzie się
30 stycznia 2012r. o godz. 1400 w Sali Centrum Kultury i Folkloru w Dąbrówce Wlkp.

Więcej…
 
Kapituła Regionu Kozła podjęła uchwały o nagrodach i budżecie w roku 2012 Drukuj Email

Na swoim zwyczajnym posiedzeniu w dniu  13 stycznia w Zbąszynku – Kapituła RK rozpatrzyła i podjęła szereg uchwał, dotyczących budżetu regionu, dorocznych nagród regionalnych oraz ustalenia terminu zwołania Konferencji Regionu. Jednym z pierwszych punktów obrad było przyjęcie sprawozdań z realizacji zadań w roku poprzednim oraz informacji o wykonaniu budżetu w roku  2011.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 22

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.