Witaj na stronie startowej
Warsztaty koźlarskie - Szkoła Mistrzów Tradycji Drukuj Email

"Nasze bogactwo to młodzi, a jego źródłem są starzy mistrzowie" - Leonard Śliwa


Stowarzyszenie Muzyków Ludowych w Zbąszyniu zaprasza na „Warsztaty Muzyki Tradycyjnej” odbywające się w dniach 1-3 maja 2012 roku w Domu Katolickim w Zbąszyniu przy ul. Plac Rybaki 1.

Więcej…
 
Babimojski konkurs piosenki dziecięcej Regionu Kozła Drukuj Email

W dniu 17 kwietnia odbył się na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Babimoście VI Konkurs Piosenki Dziecięcej Regionu Kozła, w którym wzięło udział 27 uczestników podzielonych na trzy kategorie. W kategorii  I wystąpiło 8 dzieci z klas I-III szkoły podstawowej, w kategorii II – klasy IV-VI – było 9 uczestników, natomiast w kategorii III – klasy gimnazjalne – zaprezentowało się 10 wykonawców.

Więcej…
 
Turnieje par brydżowych o Grand Prix Regionu Kozła Drukuj Email

Rozgrywki w ramach Grand Prix Regionu Kozła 2011 roku zostały zakończone. W 6 turniejach rozgrywanych w Kargowej, Babimoście i Zbąszynku wzięły udział ogółem 82 pary przybyłe z województw: lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego.

Więcej…
 
Zapraszamy na Drużynowe Spławikowe Zawody Wędkarskie Regionu Kozła Drukuj Email

Zapraszamy na Drużynowe Spławikowe Zawody Wędkarskie Regionu Kozła. Zawody odbędą się 3 maja w Zbąszyniu. Więcej w Regulaminie zawodów

Więcej…
 
VIII SPŁYW KAJAKOWY RZEKĄ OBRĄ SZLAKIEM KAROLA WOJTYŁY Drukuj Email

Cel:

  • propagowanie aktywnych form turystyki,
  • uczczenie pamięci Karola Wojtyły,
  • integracja rodzin i środowiska,
  • promocja walorów krajoznawczo – doliny Obry i Gminy Zbąszyń.
Więcej…
 
Turniej piłki siatkowej Regionu Kozła- Babimost 25 marca 2012 – komunikat końcowy Drukuj Email

W niedzielę 25 marca w pięknej hali sportowej „Olimpia” w Babimoście prawie przez cały dzień trwały rozgrywki w ramach turnieju piłki siatkowej, w którym wzięły udział drużyny reprezentujące wszystkie gminy Regionu Kozła. 

Więcej…
 
Otwarte Mistrzostwa Regionu Kozła w Tenisie Stołowym – Zbąszyń 24.03.2012 – Komunikat końcowy Drukuj Email

W sobotę 24 marca rozegrany został V Turniej Regionu Kozła w Tenisie Stołowym. Organizatorem Mistrzostw był Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Gimnazjon”, Stowarzyszenie Gmin RP "Regionu Kozła, Zbąszyńskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji oraz Starostwo Powiatowe w Nowym Tomyślu. Po raz drugi turniej ten miał formułę otwartą, co pozwala na grę zawodników spoza Regionu Kozła.

Więcej…
 
Region Kozła według Kreta Drukuj Email

Zapraszamy do obejrzenia programu wyemitowanego w dniu 18.03.2012 w TVP INFO "Polska według Kreta", w którym znany prezenter pogody Jarosław Kret pokazuje Region Kozła

Więcej…
 
Zapraszamy do udziału w otwartych mistrzostwach w tenisie stołowym Drukuj Email

Zapraszamy do udziału w otwartych mistrzostwach w tenisie stołowym, które odbędą się w dniu 24 marca w Zbąszyniu.

Więcej…
 
Posiedzenie Kapituły – Zbąszynek 12 marca 2012 r. Drukuj Email

Kapituła Stowarzyszenia Gmin Regionu Kozła odbyła swoje zwyczajne posiedzenie w dniu 12 marca w Zbąszynku. Obrady prowadził starosta Regionu Kozła Wiesław Czyczerski, który w swoim zagajeniu stwierdził, iż nadszedł ten moment, w którym włodarze gmin powinni się zastanowić, jak dalej ma przebiegać kształtowanie się relacji pomiędzy poszczególnymi gminami w regionie i jaki należy obrać dalszy kierunek działalności Stowarzyszenia Gmin.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 23

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.