Aktualności
Dni Trzciela 2011 - Jubileuszowy Festiwal Szparagowe Żniwa Print E-mail

Dni Trzciela 2011 - Jubileuszowy Festiwal Szparagowe Żniwa

 
Rowerami po Regionie Kozła - relacja z rajdu w dniu 28.05.2011 Print E-mail

Stowarzyszenie LGD RK zorganizowało w dniu 28 maja rajd szlakami rowerowymi po Regionie Kozła, w którym wzięła udział rekordowa liczba prawie 100 cyklistów. Na starcie w Babimoście przed ratuszem zapisywali się na listę startową nie tylko stali bywalcy eskapad rowerowych po regionie (był to już XII rajd rowerowy), ale także chętni do poznania uroków Regionu Kozła z Zielonej Góry, Świebodzina, Wolsztyna.

Read more...
 
Koncert charytatywny "Przyjaciele dla Leonarda" Print E-mail

Już w niedzielę 12 czerwca na terenie kąpieliska miejskiego „Łazienki” w Zbąszyniu odbędzie się koncert charytatywny „Przyjaciele dla Leonarda”. Początek imprezy około godziny 14.

Read more...
 
Uwaga, zmiana trasy rajdu rowerowego Print E-mail

W związku z występującymi przeszkodami na planowanej trasie rajdu następuje zmiana jej przebiegu.

Rajd przebiegać będzie przez następujące miejscowości: Babimost, Wąchabno, Mała Wieś, Wielka Wieś, Przeszkoda, Linie, Wojnowo i zakończy się w Nowym Kramsku przy świetlicy.

Zapraszamy do udziału w tej imprezie.


 
VIII Spotkania Teatrów Szkolnych Regionu Kozła – Trzciel 9 maja 2011 r. Print E-mail

Z okazji dni  patrona Szkoły Podstawowej w Trzcielu mjra Henryka Dobrzańskiego „Hubala” organizowane są  corocznie przeglądy teatrów szkolnych , na które zapraszane są zespoły szkolne z gmin Regionu Kozła oraz z powiatu międzyrzeckiego. W tegorocznym przeglądzie wystąpili:

Read more...
 
XII RODZINNY RAJD ROWEROWY REGIONU KOZŁA 2011 Print E-mail

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Regionu Kozła serdecznie zaprasza miłośników turystyki rowerowej do wzięcia udziału  w dniu 28-05-2011 r. w XII Rodzinnym Rajdzie Rowerowym szlakiem jezior pogranicza lubusko - wielkopolskiego.

Read more...
 
IV Drużynowe Spławikowe Zawody Wędkarskie Regionu Kozła – Zbąszyń 3 maja 2011 r. Print E-mail

Na pięknym odcinku Obry za mostem im. F. Ferkferta w Zbąszyniu, w bardzo zimny poranek 3 maja, odbyły się kolejne IV Drużynowe Zawody w wędkarstwie spławikowym, w których wzięły udział 3 osobowe reprezentacje kół wędkarskich z Regionu Kozła.

Read more...
 
XI Festiwal Piosenki Dziecięcej – „Od przedszkola do Kargowej” Print E-mail

W dniu 16 kwietnia w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Kargowej odbył się kolejny już XI Festiwal Piosenki Dziecięcej - „Od przedszkola do Kargowej”, w którym wzięła udział rekordowa liczba 115 uczestników . Młodzi piosenkarze zgodnie ze swoim wiekiem zostali podzieleni na 3 kategorie , tj. grupa A – dzieci w wieku przedszkolnym, grupa B – młodszy wiek szkolny (kl. I-III), grupa C – starszy wiek szkolny (klasy IV-VI).

Read more...
 
Stowarzyszenie Gmin RP Region Kozła organizuje w dniu 3 maja drużynowe spławikowe zawody wędkarskie Print E-mail

Stowarzyszenie Gmin RP Region Kozła organizuje w dniu 3 maja drużynowe spławikowe zawody wędkarskie, które odbędą się na Obrze w Zbąszyniu.
Zapraszamy reprezentacje gmin do udziału. Szczegóły w regulaminie.

 
XII Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Eugeniusza Paukszty Print E-mail

XII Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Eugeniusza Paukszty "Małe ojczyzny - pogranicze kultur i regionów" ph "Twierdzą nam każde polskie słowo"

Read more...
 
<< Start < Prev 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Next > End >>

Page 11 of 22

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.