Aktualności
Posiedzenie Kapituły Regionu Kozła Drukuj Email

Starosta Regionu Kozła zwołuje na dzień 13.01. na godz. 13.00 w Urzędzie Miejskim w Zbąszynku posiedzenie Kapituły Regionu Kozła z następującym porządkiem obrad

Więcej…
 
Zapraszamy na spotkania badmintonowe „GRAND PRIX REGIONU KOZŁA 2012 ” Drukuj Email

Szczegóły w dziale sport

 
Posiedzenie Kapituły Regionu Kozła – Zbąszynek – 23 września 2011 r. Drukuj Email

W siedzibie obecnego Starosty Regionu Kozła – Wiesława Czyczerskiego – burmistrza Zbąszynka odbyła się w dniu 23 września trzecia z kolei w bieżącym roku Kapituła, na którą przybyli burmistrzowie i przewodniczący rad gmin z jednostek stowarzyszonych. Spotkanie to było poświęcone omówieniu  wykonaniu w I półroczu ustalonych przez Konferencję Regionu zadań , w tym wykorzystania środków  z budżetu na rok 2011.

Więcej…
 
Lubuskie Dożynki w Regionie Kozła Drukuj Email

W niedzielę 11 września 2011 r. odbyły się w Dąbrówce Wlkp. XIII Dożynki Wojewódzkie, na które przybyli przedstawiciele chyba całego establishmentu województwa lubuskiego z marszałek Elżbietą Polak na czele. Obecni byli także: Jarosław Sokołowski – wicemarszałek, Stanisław Tomczyszyn – członek Zarządu województwa, Helena Hatka – Wojewoda Lubuski, Jolanta Fedak – Minister Pracy i Polityki Społecznej, Tomasz Możejko – przewodniczący Samorządu Województwa, parlamentarzyści, gospodarze powiatów i gmin, w tym włodarze gmin Regionu Kozła.

Więcej…
 
Turniej Unihokeja "Grand Prix Regionu Kozła" Drukuj Email

Zapraszamy na II Międzynarodowy Turniej Unihokeja "Grand Prix Regionu Kozła"

 
Zapraszamy na festyn z okazji 110 rocznicy powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Podmoklach Wielkich ! Drukuj Email

W sobotę i niedzielę, 3 – 4 września br. obchodzić będziemy jubileusz 110 rocznicy powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Podmoklach Wielkich.

Więcej…
 
Rekordowa frekwencja na XI Rajdzie Samochodowo – Motocyklowym Regionu Kozła Drukuj Email

W dniu 24 lipca odbył się XI Rajd Samochodowo – Motocyklowy Regionu Kozła ,w którym wzięło udział 90 osób . Na parkingu przy zbąszyńskich Łazienkach stawiło się 26 załóg motocyklowych z klubu „Łabędź” w Zbąszyniu oraz 17 załóg samochodowych z różnych gmin Regionu Kozła. Trasa rajdu prowadziła od Zbąszynia przez Trzciel do Pszczewa, następnie z powrotem do gminy Trzciel nad Jezioro Konin. Zakończenie rajdu zaplanowano w Dąbrówce Wlkp. – siedzibie władz Stowarzyszenia Gmin Rzeczypospolitej Polskiej Regionu Kozła, które było organizatorem i głównym sponsorem tego wydarzenia.

Więcej…
 
Święto Jeziora Drukuj Email

W dniach 30 lipca 7 sierpnia odbywać się będą imprezy rekreacyjno – sportowe oraz artystyczno – kulturalne pod ogólna nazwą “Święto Jeziora”

Więcej…
 
XI Rajd Samochodowy Regionu Kozła Drukuj Email

Zapraszamy do zgłaszania swojego uczestnictwa w XI Rajdzie Samochodowym Regionu Kozła.
Rajd odbędzie się w dniu 24 lipca od godz. 11.00.


Szczegóły w załączonym zawiadomieniu.

 
Święto folkloru w Regionie Kozła – Dąbrówka Wlkp. 11-12 czerwca 2011 Drukuj Email

Kto chciał pooglądać i posłuchać wielu znakomitych zespołów folklorystycznych, ten stawił się przed sceną amfiteatru w Dąbrówce Wlkp. w dniach 11 i 12 czerwca, gdzie odbywały się już XIX Dąbrowickie Spotkania Folklorystyczne „U progu lata”. Działo się tu wiele dobrego, były występy znanych zespołów folklorystycznych, konkursy:  gwary i na potrawę regionalną, występ miejscowego kabaretu „Klakoty” oraz wieczorne zabawy taneczne.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 22

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.