Aktualności
Zapraszamy na spotkania badmintonowe „GRAND PRIX REGIONU KOZŁA 2012 ” Drukuj Email

Szczegóły w dziale sport

 
Posiedzenie Kapituły Regionu Kozła – Zbąszynek – 23 września 2011 r. Drukuj Email

W siedzibie obecnego Starosty Regionu Kozła – Wiesława Czyczerskiego – burmistrza Zbąszynka odbyła się w dniu 23 września trzecia z kolei w bieżącym roku Kapituła, na którą przybyli burmistrzowie i przewodniczący rad gmin z jednostek stowarzyszonych. Spotkanie to było poświęcone omówieniu  wykonaniu w I półroczu ustalonych przez Konferencję Regionu zadań , w tym wykorzystania środków  z budżetu na rok 2011.

Więcej…
 
Lubuskie Dożynki w Regionie Kozła Drukuj Email

W niedzielę 11 września 2011 r. odbyły się w Dąbrówce Wlkp. XIII Dożynki Wojewódzkie, na które przybyli przedstawiciele chyba całego establishmentu województwa lubuskiego z marszałek Elżbietą Polak na czele. Obecni byli także: Jarosław Sokołowski – wicemarszałek, Stanisław Tomczyszyn – członek Zarządu województwa, Helena Hatka – Wojewoda Lubuski, Jolanta Fedak – Minister Pracy i Polityki Społecznej, Tomasz Możejko – przewodniczący Samorządu Województwa, parlamentarzyści, gospodarze powiatów i gmin, w tym włodarze gmin Regionu Kozła.

Więcej…
 
Turniej Unihokeja "Grand Prix Regionu Kozła" Drukuj Email

Zapraszamy na II Międzynarodowy Turniej Unihokeja "Grand Prix Regionu Kozła"

 
Zapraszamy na festyn z okazji 110 rocznicy powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Podmoklach Wielkich ! Drukuj Email

W sobotę i niedzielę, 3 – 4 września br. obchodzić będziemy jubileusz 110 rocznicy powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Podmoklach Wielkich.

Więcej…
 
Rekordowa frekwencja na XI Rajdzie Samochodowo – Motocyklowym Regionu Kozła Drukuj Email

W dniu 24 lipca odbył się XI Rajd Samochodowo – Motocyklowy Regionu Kozła ,w którym wzięło udział 90 osób . Na parkingu przy zbąszyńskich Łazienkach stawiło się 26 załóg motocyklowych z klubu „Łabędź” w Zbąszyniu oraz 17 załóg samochodowych z różnych gmin Regionu Kozła. Trasa rajdu prowadziła od Zbąszynia przez Trzciel do Pszczewa, następnie z powrotem do gminy Trzciel nad Jezioro Konin. Zakończenie rajdu zaplanowano w Dąbrówce Wlkp. – siedzibie władz Stowarzyszenia Gmin Rzeczypospolitej Polskiej Regionu Kozła, które było organizatorem i głównym sponsorem tego wydarzenia.

Więcej…
 
Święto Jeziora Drukuj Email

W dniach 30 lipca 7 sierpnia odbywać się będą imprezy rekreacyjno – sportowe oraz artystyczno – kulturalne pod ogólna nazwą “Święto Jeziora”

Więcej…
 
XI Rajd Samochodowy Regionu Kozła Drukuj Email

Zapraszamy do zgłaszania swojego uczestnictwa w XI Rajdzie Samochodowym Regionu Kozła.
Rajd odbędzie się w dniu 24 lipca od godz. 11.00.


Szczegóły w załączonym zawiadomieniu.

 
Święto folkloru w Regionie Kozła – Dąbrówka Wlkp. 11-12 czerwca 2011 Drukuj Email

Kto chciał pooglądać i posłuchać wielu znakomitych zespołów folklorystycznych, ten stawił się przed sceną amfiteatru w Dąbrówce Wlkp. w dniach 11 i 12 czerwca, gdzie odbywały się już XIX Dąbrowickie Spotkania Folklorystyczne „U progu lata”. Działo się tu wiele dobrego, były występy znanych zespołów folklorystycznych, konkursy:  gwary i na potrawę regionalną, występ miejscowego kabaretu „Klakoty” oraz wieczorne zabawy taneczne.

Więcej…
 
Zapraszamy na VII spływ rzeką obrą szlakiem Karola Wojtyły Drukuj Email

Zapraszamy na VII spływ rzeką Obrą szlakiem Karola Wojtyły

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 22

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.