Witaj na stronie startowej
Posiedzenie Konferencji Regionu Kozła Drukuj Email

Posiedzenie Konferencji Regionu Kozła

Zapraszam członków Konferencji Regionu Kozła na posiedzenie, które odbędzie się w dniu 18 lutego 2014 r. o godz. 13.00 w świetlicy campingu Baszta przy ul. Garczyńskich 5, wejście od strony Hotelu Podzamcze.

Więcej…
 
Wyniki XIV edycji Konkursu na Działania Proekologiczne i Prokulturowe Drukuj Email

W dniu 5 grudnia 2013 r., w nowoczesnej auli Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu, miało miejsce ogłoszenie wyników XIV edycji Konkursu na Działania Proekologiczne i Prokulturowe organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Więcej…
 
Zawodnicy z gminy Trzciel zwyciężyli w Turnieju Gmin Regionu Kozła Drukuj Email

Sobotnie zawody (12 października 2013 r.) drużyn składających się z zawodników wydelegowanych przez gminy Regionu Kozła zakończyły się zdecydowanym zwycięstwem zespołu z Trzciela. Na 10 odbytych konkurencji Trzcielanie wygrali w pięciu, raz uplasowali się na drugim miejscu, a czterokrotnie byli na trzecim. Doroczne zawody zostały zorganizowane w Centrum Sportu i Rekreacji w Babimoście, na hali Olimpia, a w zabawie połączonej z wysiłkiem sportowym wzięło udział ponad 90 osób z pięciu gmin.

Więcej…
 
UWAGA! Zmiana terminu szkolenia dla wnioskodawców w ramach VI naboru Drukuj Email
Planowane na dzień 27.09 szkolenie w Kargowej dla wnioskodawców w ramach VI naboru - zostaje przełożone na dzień 30.09 ( poniedziałek) na godz. 15.00. Miejsce szkolenia: Biuro Regionu Kozła, ul. Rynek 16. Za zmianę przepraszamy. Zapraszamy do naszego biura.
 
Sukcesy na Sabałowych Bajaniach Drukuj Email

Mieszkańcy naszego Rwegionu - wrócili z laurami z 47. Sabałowych Bajań - konkursu gawędziarzy, instrumentalistów, śpiewaków solistów, grup śpiewaczych, starostów i drużbów weselnych, który w niedzielę (11.08.2013)  zakończył się w Bukowinie Tatrzańskiej.

Więcej…
 
Bieg Zbąskich czeka na biegaczy! Drukuj Email


Przypominamy, że tylko do końca czerwca opłata za start w 26. edycji Ogólnopolskiego Biegu Zbąskich wynosi 50 zł. Biegacze, którzy zaplanowali sobie start 22 września w tym półmaratonie, do końca miesiąca mogą dokonywać opłat na konto Komitetu Organizacyjnego  (szczegółowe dane w Regulaminie na stronie Biegu: http://www.biegzbaskich.pl/regulamin.pdf).

Więcej…
 
XII Konkurs Muzyki Ludowej w Kopanicy Drukuj Email

Zapraszamy na XII Konkurs Muzyki Ludowej w Kopanicy w dniach 8-9 czerwca br.

Więcej…
 
Jubileuszowe X Spotkanie Teatrów Szkolnych Regionu Kozła Drukuj Email

W Trzcielu w dniu 8 maja odbyło się jubileuszowe X Spotkanie Teatrów Szkolnych z Regionu Kozła, na które przybyły zespoły z czterech szkół: Brójec, Trzciela, Zbąszynia oraz Babimostu.

Więcej…
 
XIII Rodzinny Rajd Samochodowo – Motocyklowy – 25 MAJA 2013 Drukuj Email

Stowarzyszenie Gmin RP Region Kozła zaprasza do wzięcia udziału w

XIII Rodzinnym Rajdzie Samochodowo – Motocyklowym – 25 MAJA 2013

Więcej…
 
Taaaka ryba – VI Drużynowe Spławikowe Zawody Wędkarskie Regionu Kozła Drukuj Email

1 maja na Pł. Kanale Obry w Jaromierzu (gm. Siedlec) rozegrano szóste już zawody wędkarskie Regionu Kozła. Gospodarzem tegorocznych zawodów było Koło Wędkarskie nr 1 w Kargowej, pod kierownictwem p. Edmunda Webera. Kargowiacy znakomicie przygotowali stanowiska , zapewnili całą obsługę techniczną oraz sędziowską. Wędkarzom sprzyjała pogoda, a dobre przygotowanie miejsc do połowu sprawiły, że zawody odbyły się w zaplanowanym czasie.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 22

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.