Witaj na stronie startowej
Program XXXI BIESIADY KOŹLARSKIEJ Print E-mail

STOWARZYSZENIE GMIN RP REGION KOZŁA I ZBĄSZYŃSKIE CENTRUM KULTURY, SPORTU I TURYSTYKI URZĄD MIEJSKI W ZBĄSZYNIU

serdecznie zapraszają wszystkich odwiedzających naszą stronę internetową na

Read more...
 
Turniej Sołectw Print E-mail

  III Wiejski Turniej Sołectw Gmin Regionu Kozła

W minioną sobotę 10 września we wsi Kręcko gminy Zbąszynek odbył się III Wiejski Turniej Sołectw Gmin Regionu Kozła. W piękną słoneczną pogodę na stadionie do zawodów przystąpiło dwanaście drużyn sołeckich z gminy: Trzciel, Babimost, Siedlec oraz Zbąszynka, z których reprezentowane były wszystkie sołectwa.

Read more...
 
Warsztaty komputerowe Print E-mail

ZAPRASZAMY KOBIETY DO KOMPUTERÓW

W ramach kontynuacji programu „Oczy szeroko otwarte” skierowanego do Kobiet, organizuje w dniach 13-14-15-09. 2005r. Kurs Komputerowy na który zapraszamy Kobiety aktywne działające w siedmiu gminach Regionu Kozła.

Read more...
 
<< Start < Prev 21 22 Next > End >>

Page 22 of 22

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.