sport
KOMUNIKAT z rozgrywek w badmintona - Brójce 12.03.2010 PDF Drukuj Email

KOMUNIKAT z rozgrywek w badmintona – Brójce 12.03.2010.

W rozgrywkach w badmintona wzięło udział 65 uczniów ze szkół podstawowych oraz gimnazjów Regionu Kozła. Wyniki zostały przedstawione w poniższych tabelach z podziałem na kategorię chłopięcą i dziewczęcą oraz typy szkół.

Więcej…
 
Komunikat końcowy Międzynarodowych Mistrzostw Regionu Kozła w Tenisie Stołowym - Zbąszyń 13.03.2010 PDF Drukuj Email

W Sobotę 13 marca rozegrany został III Turniej Regionu Kozła w Tenisie Stołowym. Organizatorem Mistrzostw był Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Gimnazjon", Stowarzyszenie Gmin RP "Regionu Kozła", Zbąszyńskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji oraz Starostwo Powiatowe w Nowym Tomyślu.

Więcej…
 
REGULAMIN V TURNIEJU PIłKARSKICH TRóJEK RODZINNYCH PDF Drukuj Email
 
III MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA REGIONU KOZŁA W TENISIE STOŁOWYM ZBĄSZYŃ 13.03.2010 PDF Drukuj Email
Po raz kolejny organizujemy Mistrzostwa i mamy nadzieje że będą równie udane jak poprzednie dwie edycje. Wszystko jednak zależy od Was, więc mamy nadzieję jako organizatorzy że frekwencja wzorem lat ubiegłych będzie spora. Tytułu mistrzowskiego w kategorii pow. 16 roku będzie bronił Michał Molenda z Kargowej, dwukrotny tryumfator turnieju. Jeżeli chcielibyście się z nim zmierzyć, nic trudniejszego - przyjedzcie do Zbąszynia.
 
COLOSSEUM PIŁKARZYKI CUP PDF Drukuj Email

27 listopada poznaliśmy najlepszą parę w Colosseum Piłkarzyki Cup. W turnieju, który odbył się w dość nietypowej scenerii, gdyż zawody rozegrano w Pizzerii Colosseum w Zbąszynku zwyciężyła para Maciej Springer oraz Mieczysław Dzikowski, tym samym broniąc tytuł wywalczony przed rokiem.

Więcej…
 
Finał Turnieju "GRAND PRIX STAROSTY REGIONU KOZŁA 2009" w Badmintonie PDF Drukuj Email

Na hali sportowej w Brójcach ( Gm. Trzciel) zakończył się w dniu 3 października turniej badmintona , prowadzony na poziomie szkół podstawowych oraz gimnazjum w kategorii chłopców i dziewcząt. W tym okresie przeprowadzono trzy tury rozgrywek , które miały swój początek w czerwcu br., zakończone październikowym finałem. Głównym trofeum w rozgrywanych już od kilku lat zawodach jest puchar Starosty Regionu Kozła.

Więcej…
 
Mistrzostwa Regionu Kozła Gminnych Reprezentacji Piłki Nożnej - "ORLIK - 2009" PDF Drukuj Email

Mistrzostwa Regionu Kozła Gminnych Reprezentacji Piłki Nożnej

"ORLIK - 2009"

 
Regulamin I Turnieju Piłkarskiego "Orlik" dla dzieci z klas 4-6 szkół podstawowych z Terenu Gmin RK PDF Drukuj Email

Regulamin I Turnieju PiłkarskiegoOrlik" dla dzieci z klas 4-6 szkół podstawowych z Terenu Gmin Regionu Kozła

 
Regulamin I Triathlonu Turystycznego Regionu Kozła PDF Drukuj Email

Regulamin I Triathlonu Turystycznego Regionu Kozła

- KARTA ZGŁOSZENIA na I Triathlon Turystyczny Regionu Kozła

 
III GRAND PRIX ZBĄSZYNIA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ PDF Drukuj Email
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 6

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.