sport
Sprawozdanie merytoryczne z „Mini” piłki nożnej plażowej w ramach festynu Parafialnego u Księdza Proboszcza Zbigniewa Piotrowskiego PDF Drukuj Email

W dniu 27.06.2010r.(Niedziela) w ogrodach parafialnych w Zbąszyniu odbył się III turniej „mini” piłki nożnej plażowej dzieci szkoły podstawowej (od I do IV klasy) pod patronatem Księdza Proboszcza Zbigniewa Piotrowskiego i współorganizowany przez Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji reprezentowany przez pana Marcina Kluja, w przeprowadzeniu turnieju pomagał również Kamil Bączkowski.

Więcej…
 
Komunikat z IV Turnieju Piłki Nożnej Plażowej - "Zbąszyń 2010" PDF Drukuj Email

Bardzo wyrównany poziom miał IV turniej piłki nożnej rozgrywany na zbąszyńskiej plaży „Łazienki”.

Zawody rozpoczęły się w czwartek 24 czerwca. W tym dniu swoje eliminacyjne rozegrała kategoria szkól podstawowych a więc zawodnicy urodzeni w roku 1997 i młodsi oraz kategoria szkół gimnazjalnych czyli zawodnicy z rocznika 1994 - 1996.

Więcej…
 
KOMUNIKAT I WYNIKI Z III OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU MINI – SIATKÓWKI - "ZBĄSZYNIANKA CUP 2010" PDF Drukuj Email

W poniedziałek 21.06.2010 i we wtorek  22.06.2010 w   Zbąszyniu odbył się III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINI – SIATKÓWKI- „ZBĄSZYNIANKA CUP 2010”

W zawodach wystartowało blisko 150  zawodników z  Łodzi, Murowanej Gośliny,  Mosiny,  Rokietnicy, Krotoszyna, Szprotawy, Zbąszynka,  Nowego Tomyśla, Kosieczyna i Zbąszynia.

Więcej…
 
Kolejny sukces zbąszyńskich siatkarzy PDF Drukuj Email

W dniach 18-19  czerwca 2010 roku  w Zbąszyniu odbył się Finał Mistrzostw Wielkopolski w Plażowej Piłce Siatkowej Juniorów Młodszych (tzw. Kadetów).

Wielkopolski Związek Piłki Siatkowej uznając wcześniejsze sukcesy organizacyjne powierzył Zbąszyniowi kolejne zawody  finałowe.

Więcej…
 
VI Spływ Kajakowy Rzeką Obrą Śladami Karola Wojtyły PDF Drukuj Email

Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, Uczniowski Klub Sportowy "Olimpus" działający przy liceum Garczyńskiego, Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół”, Wodne  Ochotnicze  Pogotowie Ratunkowe i Referat Promocji Urzędu Miejskiego w Zbąszyniu oraz Lokalna Grupa Działania Regionu Kozła byli organizatorami VI Spływu Kajakowego  Rzeką Obrą Śladami Karola Wojtyły.

Więcej…
 
SPRAWOZDANIE Z BIEGU „KARGOWIK 2010” PDF Drukuj Email

W dniach 10-11.06.2010r. odbyły się biegi przełajowe „Kargowiak 2010”. W tym roku biegi przeprowadzone były na terenach przyległych do Gimnazjum w Kargowej. Start i meta zlokalizowany był na boisku Orlik, natomiast poszczególne trasy przebiegały na terenach przy Orliku i terenach parku.

Więcej…
 
Zapraszamy na Grand Prix Zbąszynia 2010 - turniej "Powitanie Lata" PDF Drukuj Email

Plakat - [pobierz]

 
ZAPRASZAMY NA IV ROZGRYWKI PIŁKI NOŻNEJ PLAŻOWEJ - ZBĄSZYŃ 2010 PDF Drukuj Email

Plakat - [pobierz]

 
II TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO W RAMACH IV MŁODZIEŻOWEGO GRAND PRIX ZBĄSZYNIA 2010 PDF Drukuj Email

W dniu 22 maja na kortach ZCSTiR przy ulicy 17 – Stycznia w Zbąszyniu odbył się drugi   w tym sezonie  turniej tenisa ziemnego w ramach IV Młodzieżowego  Grand Prix Zbąszynia.

Celem całego cyklu jest popularyzacja tenisa ziemnego w środowisku zbąszyńskim, promowanie aktywnego zagospodarowania czasu wolnego, wyłonienie najlepszych młodych tenisistów ziemnych w Zbąszyniu.

Więcej…
 
I TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO W RAMACH IV MŁODZIEŻOWEGO GRAND PRIX ZBĄSZYNIA 2010 PDF Drukuj Email

W dniu 1 maja na kortach ZCSTiR przy ulicy 17 – Stycznia w Zbąszyniu odbył się pierwszy w sezonie 2010  turniej tenisa ziemnego w ramach IV Młodzieżowego Grand Prix Zbąszynia. Celem całego cyklu jest popularyzacja tenisa ziemnego w środowisku zbąszyńskim, promowanie aktywnego zagospodarowania czasu wolnego, wyłonienie najlepszych młodych tenisistów ziemnych w Zbąszyniu.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 6

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.