PARADA MOTOCYKLOWO – SAMOCHODOWA REGIONU KOZŁA Drukuj Email

Zarząd Lokalnej Grupy Działania Regionu Kozła organizuje w dniu 10 maja doroczną paradę motocyklowo – samochodową , na którą zaprasza motocyklistów i samochodziarzy z obszaru działania naszego Stowarzyszenia.

Program imprezy:

  1. Zbiórka uczestników: 10 maja godz. 10:00 na Rynku w Kargowej ( parking przy ratuszu)
  2. Zapisy uczestników parady , rozdanie gadżetów okolicznościowych – do godz. 10:30
  3. Wyjazd kolumny na trasę po Regionie Kozła( Najciekawsze obiekty w regionie) od Kargowy przez gminę Siedlec ( Siedlec, Chobienice), Zbąszyń, Chrośnica, Łomnica, Trzciel ( gdzie nastąpi przerwa na poczęstunek) , Dąbrówka Wlkp., Zbąszynek, Kosieczyn, Podmokle Małe do Babimostu.
  4. Konkursy i zabawy na placu przy Centrum Sportu i Rekreacji w Babimoście
  5. Zakończenie imprezy ok. godz. 17:00

Zapisy do udziału w Paradzie przyjmujemy w biurze Regionu Kozła w Kargowej ul. Rynek 16 telefonicznie: 68 35 25 230 lub mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 5 maja 2015 r.

 

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.