Obrady Konferencji Gmin Regionu Kozła – Dąbrówka Wlkp. – 11.02.2015 Print E-mail

W sali Centrum Kultury i Folkloru w Dąbrówce Wlkp. odbyło się spotkanie przedstawicieli gmin Regionu Kozła na dorocznej Konferencji w celu podsumowania działalności za rok 2014 oraz wyznaczenia zadań i budżetu Stowarzyszenia Gmin RP Region Kozła na rok bieżący. Przed rozpoczęciem obrad zgromadzeni wysłuchali mini koncertu w wykonaniu kapeli złożonej z uczniów miejscowej szkoły , która kieruje mistrz Jan Prządka.

Po przedstawieniu porządku obrad uczestnicy Konferencji wysłuchali sprawozdania Kapituły oraz  informacji o wydatkowaniu środków i zgodnie z opinią Komisji Rewizyjnej podjęli uchwałę o udzieleniu absolutorium władzom Stowarzyszenia. Prowadzący obrady starosta Jarosław Kaczmarek przedstawił skład nowo  powołanej Kapituły w związku ze zmianami jakie zaszły po ubiegłorocznych wyborach samorządowych. Zebrani jednogłośnie zaakceptowali ten skład. Przegłosowano również propozycje Kapituły dotyczące nowego preliminarza dochodów i wydatków na rok 2015, w ramach którego przewidziano dofinansowanie imprez organizowanych w gminach na kwotę 9 000 zł, finansowanie zadań własnych na kwotę 8 500 zł oraz na koszty administracyjne w wysokości 3 400 zł. Część środków ( 4 000 zł) wydatkowana będzie na zakup materiałów promocyjnych, a pozostały zasób w wysokości  4461 zł będzie stanowił rezerwę budżetową na wydatki, które Kapituła uzna za najważniejsze.


W związku z upływem kadencji Komisji Rewizyjnej wybrano na kolejne cztery lata Komisję w składzie: Maria Dobry – przewodnicząca, Elżbieta Kaczmarek – za-ca przewodniczącego oraz Mirosława Koziołek – członek.

Konferencja podjęła także uchwałę o zmianie adresu siedziby biura Regionu Kozła, które będzie mieściło się w Dąbrówce Wlkp. przy ul. Piastowskiej 37.

Składy nowo wybranych władz Stowarzyszenia Gmin RP Region Kozła można znaleźć na naszej stronie internetowej.

{gallery}konferencja-20150212{/gallery}

 

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.