Kapituła ustaliła termin Konferencji na dzień 11 lutego 2015 r. Drukuj Email

Członkowie Kapituły RK, którzy brali udział w dniu 14 stycznia na spotkaniu  w Zbąszyniu, przyjęli sprawozdanie z realizacji zadań i budżetu za rok 2014 r. oraz projekt nowego preliminarza budżetu Stowarzyszenia na rok 2015  , które zostaną przedłożone do zatwierdzenia podczas Konferencji Regionu.  Termin odbycia tego gremium został ustalony na dzień 11 lutego, na godz. 13:00 w Dąbrówce Wlkp. W związku z upływem czteroletniej kadencji w skład Konferencji wejdą  nowo wybrani przedstawiciele gmin , po pięć osób z każdej ( włodarz gminy, przewodniczący rady gminy,  dwóch radnych oraz przedstawiciel organizacji pozarządowych). Konferencja obradować będzie zgodnie z ustalonym przez kapitułę porządkiem obrad. Podczas tego spotkania zostanie ustalony także skład trzyosobowej Komisji Rewizyjnej .

Jednym z istotnych ustaleń Kapituły było nominowanie do Nagród Regionu Kozła następujących osób i zespołów:

W kategorii indywidualnej zwykłej- ks. Zdzisław Przybysz – dziekan babimojski,

W kategorii zespołowej zwykłej – zespół „Powsinogi” ze Strzyżewa

W kategorii indywidualnej honorowej – prof. Bogusław Linette z Poznania

Wyróżnienie dla firmy:  Firma „BESTEM” Z Dąbrówki Wlkp.

Nagrody zostaną wręczone tegorocznym laureatom podczas gali i balu Regionu Kozła, który odbędzie się 7 lutego w restauracji „Senator” w Zbąszyniu.

 

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.