Turnieje par brydżowych o Grand Prix Regionu Kozła Print E-mail

Rozgrywki w ramach Grand Prix Regionu Kozła 2011 roku zostały zakończone. W 6 turniejach rozgrywanych w Kargowej, Babimoście i Zbąszynku wzięły udział ogółem 82 pary przybyłe z województw: lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego.

Zwycięzcą GP Regionu Kozła został kol. Jerzy Adamczak (Powodowo) 341,2 punkty, drugie miejsce zajął kol. Dariusz Kwiatkowski (Zbąszynek) 339,6 punkty , zaś miejsce trzecie zajął kol. Edward Kulus (Zbąszynek) 326,4 punty.

Okolicznościowe puchary najlepszym zawodnikom zostały wręczone podczas turnieju brydżowego w Klubie „Bez Atu” Wolsztyńskiego Domu Kultury w dniu 30 marca 2012 roku.

.

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.