W Podmoklach Małych odbył się wielki bal sołtysów. Drukuj Email

Doroczny bal sołtysów z Regionu Kozła odbył się w dniu 4 lutego w Podmoklach Małych. Organizatorem tej imprezy  była Rada Sołecka i p. Sołtys – Katarzyna Rychła, którzy zaprosili swoich kolegów do wspólnej zabawy w zmodernizowanej Sali wiejskiej.


Do Podmokli Małych zjechało się ponad 80 osób z wszystkich gmin Regionu Kozła. Uroczystym momentem tego spotkania było wręczenie wyróżnień dla najbardziej aktywnych sołtysów, których wytypowali włodarze z gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia Gmin RP Region Kozła. W imieniu starosty RK pamiątkowe dyplomy zostały wręczone przez wójta Siedlca p. Adama Cukiera i dyrektora biura RK Szczepana Sobczaka następującym osobom:
p. Emilii Łodyga – sołtys wsi Brójce w gm. Trzciel
p. Marii Dobry – sołtys wsi Kosieczyn w gm. Zbąszynek
p. Wandzie Szukała – sołtys wsi Podmokle Wielkie w gm. Babimost
p. Józefowi Pineckiemu – sołtysowi wsi Kopanica w gm. Siedlec
p. Wiesławowi Okrzosowi – sołtysowi wsi Karszyn w gm. Kargowa
Podziękowania oraz kwiaty otrzymała też sołtys Podmokli Wielkich – Katarzyna Rychła. Wójt Adam Cukier przekazał  wszystkim wyróżnionym przygotowane przez siebie praktyczne upominki.
Wszystkim wyróżnionym sołtysom składamy w imieniu Stowarzyszenia Gmin Rzeczypospolitej Polskiej Region Kozła serdeczne podziękowania za dotychczasowa pracę i życzymy wielu dalszych sukcesów na niwie społecznej i w życiu osobistym.
Bal trwał do białego rana i wszyscy jego uczestnicy chwalili sobie dobre jedzenie oraz wysoki kunszt  miejscowego zespołu muzycznego, który  zagrał wiele znanych melodii i przebojów. 

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.