Zapraszamy na festyn z okazji 110 rocznicy powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Podmoklach Wielkich ! Drukuj Email

W sobotę i niedzielę, 3 – 4 września br. obchodzić będziemy jubileusz 110 rocznicy powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Podmoklach Wielkich.

Sobota będzie dniem oficjalnych uroczystości, które odbędą się w nowo wyremontowanej  Sali Wiejskiej. Udział w nich wezmą strażacy i zaproszeni goście.

Natomiast w niedzielę od godziny 15.00, na boisku sportowym w Podmoklach Wielkich  trwał będzie festyn rodzinny, na który zapraszamy mieszkańców Gminy Babimost, Regionu Kozła i wszystkich, którzy chcąc wziąć udział w doskonałej zabawie.  W programie m.in. :

- Występ Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej  w Babimoście

-Zawody sportowo – pożarnicze młodzieżowe i seniorów z udziałem 10 drużyn strażackich

- W przerwie zawodów - pokaz tresury psów prezentowany  przez funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei ze Zbąszynia.

Wieczorem odbędzie się zabawa taneczna  do której grał  będzie zespół muzyczny „Fux Band”.

Smaczne dania i napoje serwował będzie bogato zaopatrzony bufet. Serdecznie zapraszamy!Burmistrz Babimostu

Bernard Radny

oraz Zarząd OSP

w Podmoklach Wielkich

 

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.