TKKF „Łabędź” Zbąszyń w nowych siłach PDF Drukuj Email

W dniu 18 marca o godzinie 17.00 na hali „Zbąszynianka” odbyło się sprawozdawczo-wyborcze zebranie członków ogniska TKKF „Łabędź” w Zbąszyniu. Zebranie otworzył Prezes  Stanisław Kluj, witając serdecznie wszystkich zgromadzonych członków klubu i gościa – gospodarza spotkania, pana Tomasza Szczechowicza. Prezes na wstępie wytłumaczył, dlaczego Zarząd postanowił zrzec się swojej funkcji i po wielu latach pracy na rzecz rozwoju sportu w naszym mieście i w gminie oddaje władzę w ręce młodszych, którzy muszą godnie zastąpić swych poprzedników. Wybrano więc nowy Zarząd, którego skład przedstawia się następująco:

Prezes: Sławomir Szkudlarek

Wiceprezes: Jacek Jankowiak

Sekretarz: Ania Rucioch-Gołek

Nowy Prezes TKKF, Sławomir Szkudlarek, zabrał głos, dziękując rezygnującemu Zarządowi za zaangażowanie w rozwój Ogniska TKKF w Zbąszyniu. Opowiedział też o planach Klubu i o swoich oczekiwaniach. Przedstawił też wniosek członków stowarzyszenia, by tytuł honorowego członka otrzymał wieloletni i zasłużony Prezes, działacz i sportowiec, pan Stanisław Kluj. Uchwałę podjęto jednogłośnie.

Na zebraniu ustalono m.in., że od kwietnia zaczną się treningi biegowe dla zainteresowanych mieszkańców naszego miasta i okolic. Będą darmowe, na razie prowadzone raz w tygodniu, pod okiem naszych Klubowych doświadczonych biegaczy, ze Sławkiem Szkudlarkiem na czele (wstępnie ustalono, że będzie to piątek o godz. 19.00). Więcej informacji należy szukać na stronie internetowej Zbąszyńskiego Klubu Biegacza: http://www.kblabedz.pl/


Natomiast następnego dnia, w sobotę, po raz pierwszy drużyna składająca się z (aż!) sześciu osób wystartowała w klubowych brawach  w zawodach VII Maniackiej „Dziesiątki” w Poznaniu.
 

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.