Wspólne kolędowanie Drukuj Email

VII Kolędowe Spotkanie Zespołów Śpiewaczych

W Kościele pw. Św. Jana Chrzciciela w Chociszewie gmina Trzciel 22.01.2006 o godz. 12 00 rozpoczęło się Mszą Św. w intencji śpiewających i ich rodzin VII Kolędowe Spotkanie Zespołów Śpiewaczych gmin Regionu Kozła. Po mimo bardzo mrożonego dnia, mieszkańcy Chociszewa wysłuchali w świątecznej atmosferze wspaniałych utworów w wykonaniu: zespołu śpiewaczego Kargowiacy" z Kargowej, zespołu "Obrzanie" z Trzciela, Zespółu Tęcza ze Zbąszynka, Zbąszyńskich Seniorów ze Zbąszynia oraz Kapeli Koźlarskiej "Pastuszkowi Grocze spod Zbąszynia". W uroczystości uczestniczyli burmistrz Trzciela Pan Jarosław Kaczmarek oraz Proboszcz miejscowej parafii.
Po części oficjalnej w świetlicy wiejskiej w Chociszewie zespoły zostały przyjęte przez KGW wspaniałym ciastem i kawą. Część techniczną i muzyczną zabezpieczyli pracownicy Domu Kultury w Trzcielu, wręczając występującym piękne dyplomy za udział. Cała impreza przebiegała w bardzo przyjaznej, życzliwej atmosferze i zostanie zapamiętana na długo.

 

 

 

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.