Leader+ Drukuj Email


PRZYSTĄPIENIE DO PROGRAMU LEADER+

8 listopada w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie została podpisana umowa na wdrażanie pilotażowego programu Leader+ przez Stowarzyszenie Gmin RP Region Kozła.

Program nosi nazwę "Region Kozła inny niż wszystkie" - będzie realizowany na terenie 7 gmin. Jego działanie będzie dotyczyło aktywizacji środowisk lokalnych w celu stworzenia strategii potrzeb w Kulturze, Turystyce, Agroturystyce. Oprócz tego powołana zostanie LGD (Lokalna Grupa Działania) w skład, której wejdą przedstawiciele sektora społecznego, ekonomicznego i administracji publicznej.
Program Leader+ finansowany jest ze środków unijnych, umożliwia polskim społeczeństwom wiejskim zdobywanie doświadczeń w stosowaniu podejście Leader+ i wspomaga wdrażanie nowoczesnych strategii rozwoju terenów wiejskich.
Więcej informacji będziemy podawać na stronie, systematycznie w trakcie wdrażania programu.

 

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.