Warsztaty komputerowe Drukuj Email

ZAPRASZAMY KOBIETY DO KOMPUTERÓW

W ramach kontynuacji programu „Oczy szeroko otwarte” skierowanego do Kobiet, organizuje w dniach 13-14-15-09. 2005r. Kurs Komputerowy na który zapraszamy Kobiety aktywne działające w siedmiu gminach Regionu Kozła.

W czasie kursu proponujemy poznanie zasad tworzenia stron internetowych, poczty elektronicznej na nich możliwości zapromowanie siebie oraz swojej działalności gospodarczej oraz społecznej. Prowadzący przekażę tajniki dobrej promocji poprzez notatkę, zdjęcia, wypowiedź. Zaproponują najciekawsze rozwiązania, umożliwiające zaistnienie poprzez media.
Na podsumowanie III cyklu szkoleń w dniu 19.09 2005r. zapraszamy Kobiety na Regionalne Form Kobiet do Zbąszynia na godz. 1700 w czasie którego porozmawiamy między innymi o różnych formach działalności kobiet oraz umiejętnościach dzielenia się doświadczeniami z innymi.
Kursy odbywać się będą:

  • 13. 09. 2005r. od godziny 17 00 Zespół Szkół Zawodowych i Gminne Centrum Informacji w Trzcielu ul. Armii Czerwonej 8
  • 14.09 2005r. od 1700 Szkoła Podstawowa
    w Kargowej ul. Marchlewskiego 45
  • 15. 09.2005r. od 1700 Gimnazjum w Zbąszyniu ul. Mostowa 10

Teresasa Chromińska - Dyrektor Regionu

 

 

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.