Aktualności
Zapraszamy na XV Rodzinny Rajd Rowerowy Regionu Kozła Drukuj Email
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Regionu Kozła zaprasza na XV Rodzinny Rajd Rowerowy Regionu Kozła w dniu 31 maja 2014 r. na trasie: Linie( gm. Kargowa), Wojnowo, Stare Kramsko, Nowe Kramsko, Babimost, Podmokle Wielkie, Podmokle Małe, Babimost, Linie.
Rozpoczęcie i zakończenie rajdu nad Jeziorem Linie.
Więcej…
 
Zapraszamy do udziału w XIV Festiwalu Kultury Regionalnej Nowe Kramsko 2014 Drukuj Email

Zespół Edukacyjny w Nowym Kramsku zaprasza do udziału w XIV Festiwalu Kultury Regionalnej Nowe Kramsko 2014, który odbędzie się 29 kwietnia 2014 r. w Nowym Kramsku. Karta zgłoszenia oraz regulamin uczestnictwa - w załączeniu.

Karta zgłoszenia oraz regulamin uczestnictwa

 
Informujemy o wydaniu nowej płyty "Kolędy i pastorałki" Drukuj Email

Urząd Gminy w Siedlcu informuje zainteresowanych folklorem i twórczością ludową o wydaniu płyty "Kolędy i pastorałki", na której znalazły się utwory w wykonaniu zespołów "Perły - Sumsiodki", "Tuchorzacy" oraz "Camerata". Płytę można otrzymać nieodpłatnie w Urzędzie Gminy w Siedlcu oraz Gminnym Ośrodku Kultury w Siedlcu.

  
Zapraszamy na stoisko Regionu Kozła w wielkim kiermaszu turystycznym Drukuj Email

Zapraszamy na stoisko Regionu Kozła w wielkim kiermaszu turystycznym, 4-6 kwietnia 2014 r. w ramach XIX Targów Turystki i Wypoczynku Lato 2014.

Szczegóły na www.targilato.pl

 

 

 
Nagrody Regionu Kozła rozdane Drukuj Email

Na sobotnim balu Regionu Kozła, który w tym roku miał miejsce w zbąszyńskim „Senatorze”  odbyła się uroczystość wręczenia dorocznych nagród Regionu Kozła. Laureatami , wybranymi przez Kapitułę, zostali:

Więcej…
 
Informacja o przebiegu Konferencji Regionu Kozła odbytej w dniu 18 lutego 2014 r. Drukuj Email

W dniu 18.02. odbyła się w Zbąszyniu doroczna Konferencja Regionu Kozła pod przewodnictwem starosty RK – Tomasza Kurasińskiego. Zebrani przyjęli sprawozdanie z wykonania zadań oraz budżetu w roku 2013 oraz nakreślili nowe kierunki działań Stowarzyszenia Gmin RP w roku bieżącym. Ze sprawozdania złożonego członkom Konferencji wynikało, że zaprojektowane na rok 2013 przedsięwzięcia oraz zatwierdzone na ich przeprowadzenie środki zostały zrealizowane zgodnie z założeniami. 


Więcej…
 
III edycja Regionalnego Konkursu Mikrograntowego Drukuj Email
Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Regionu Kozła ogłasza III edycję Regionalnego Konkursu Mikrograntowego. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Konkursu oraz niezbędnymi dokumentami.

Poniżej dokumenty do pobrania:
 
Posiedzenie Konferencji Regionu Kozła Drukuj Email

Posiedzenie Konferencji Regionu Kozła

Zapraszam członków Konferencji Regionu Kozła na posiedzenie, które odbędzie się w dniu 18 lutego 2014 r. o godz. 13.00 w świetlicy campingu Baszta przy ul. Garczyńskich 5, wejście od strony Hotelu Podzamcze.

Więcej…
 
Wyniki XIV edycji Konkursu na Działania Proekologiczne i Prokulturowe Drukuj Email

W dniu 5 grudnia 2013 r., w nowoczesnej auli Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu, miało miejsce ogłoszenie wyników XIV edycji Konkursu na Działania Proekologiczne i Prokulturowe organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Więcej…
 
Zawodnicy z gminy Trzciel zwyciężyli w Turnieju Gmin Regionu Kozła Drukuj Email

Sobotnie zawody (12 października 2013 r.) drużyn składających się z zawodników wydelegowanych przez gminy Regionu Kozła zakończyły się zdecydowanym zwycięstwem zespołu z Trzciela. Na 10 odbytych konkurencji Trzcielanie wygrali w pięciu, raz uplasowali się na drugim miejscu, a czterokrotnie byli na trzecim. Doroczne zawody zostały zorganizowane w Centrum Sportu i Rekreacji w Babimoście, na hali Olimpia, a w zabawie połączonej z wysiłkiem sportowym wzięło udział ponad 90 osób z pięciu gmin.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 23

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.