Aktualności
III edycja Regionalnego Konkursu Mikrograntowego Print E-mail
Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Regionu Kozła ogłasza III edycję Regionalnego Konkursu Mikrograntowego. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Konkursu oraz niezbędnymi dokumentami.

Poniżej dokumenty do pobrania:
 
Posiedzenie Konferencji Regionu Kozła Print E-mail

Posiedzenie Konferencji Regionu Kozła

Zapraszam członków Konferencji Regionu Kozła na posiedzenie, które odbędzie się w dniu 18 lutego 2014 r. o godz. 13.00 w świetlicy campingu Baszta przy ul. Garczyńskich 5, wejście od strony Hotelu Podzamcze.

Read more...
 
Wyniki XIV edycji Konkursu na Działania Proekologiczne i Prokulturowe Print E-mail

W dniu 5 grudnia 2013 r., w nowoczesnej auli Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu, miało miejsce ogłoszenie wyników XIV edycji Konkursu na Działania Proekologiczne i Prokulturowe organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Read more...
 
Zawodnicy z gminy Trzciel zwyciężyli w Turnieju Gmin Regionu Kozła Print E-mail

Sobotnie zawody (12 października 2013 r.) drużyn składających się z zawodników wydelegowanych przez gminy Regionu Kozła zakończyły się zdecydowanym zwycięstwem zespołu z Trzciela. Na 10 odbytych konkurencji Trzcielanie wygrali w pięciu, raz uplasowali się na drugim miejscu, a czterokrotnie byli na trzecim. Doroczne zawody zostały zorganizowane w Centrum Sportu i Rekreacji w Babimoście, na hali Olimpia, a w zabawie połączonej z wysiłkiem sportowym wzięło udział ponad 90 osób z pięciu gmin.

Read more...
 
UWAGA! Zmiana terminu szkolenia dla wnioskodawców w ramach VI naboru Print E-mail
Planowane na dzień 27.09 szkolenie w Kargowej dla wnioskodawców w ramach VI naboru - zostaje przełożone na dzień 30.09 ( poniedziałek) na godz. 15.00. Miejsce szkolenia: Biuro Regionu Kozła, ul. Rynek 16. Za zmianę przepraszamy. Zapraszamy do naszego biura.
 
Sukcesy na Sabałowych Bajaniach Print E-mail

Mieszkańcy naszego Rwegionu - wrócili z laurami z 47. Sabałowych Bajań - konkursu gawędziarzy, instrumentalistów, śpiewaków solistów, grup śpiewaczych, starostów i drużbów weselnych, który w niedzielę (11.08.2013)  zakończył się w Bukowinie Tatrzańskiej.

Read more...
 
Bieg Zbąskich czeka na biegaczy! Print E-mail


Przypominamy, że tylko do końca czerwca opłata za start w 26. edycji Ogólnopolskiego Biegu Zbąskich wynosi 50 zł. Biegacze, którzy zaplanowali sobie start 22 września w tym półmaratonie, do końca miesiąca mogą dokonywać opłat na konto Komitetu Organizacyjnego  (szczegółowe dane w Regulaminie na stronie Biegu: http://www.biegzbaskich.pl/regulamin.pdf).

Read more...
 
XII Konkurs Muzyki Ludowej w Kopanicy Print E-mail

Zapraszamy na XII Konkurs Muzyki Ludowej w Kopanicy w dniach 8-9 czerwca br.

Read more...
 
Jubileuszowe X Spotkanie Teatrów Szkolnych Regionu Kozła Print E-mail

W Trzcielu w dniu 8 maja odbyło się jubileuszowe X Spotkanie Teatrów Szkolnych z Regionu Kozła, na które przybyły zespoły z czterech szkół: Brójec, Trzciela, Zbąszynia oraz Babimostu.

Read more...
 
XIII Rodzinny Rajd Samochodowo – Motocyklowy – 25 MAJA 2013 Print E-mail

Stowarzyszenie Gmin RP Region Kozła zaprasza do wzięcia udziału w

XIII Rodzinnym Rajdzie Samochodowo – Motocyklowym – 25 MAJA 2013

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 6 of 21
Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.