Aktualności
LEADER+ - spotkanie w Tuchorzy Starej Drukuj Email

Leader+ na dobre "zagościł "w gminach Regionu Kozła. Tym razem 15.03.2006 przedstawiciele 7 gmin, w czasie warsztatów w Tuchorzy Starej gm. Siedlec, zastanawiali się nad tematem wiodącym przy opracowywaniu ZSROW, co było poprzedzone określeniem wizji (czyli określeniem pożądanego stanu docelowego Regonu Kozła w perspektywie kilku lat). Pod przewodnictwem Janiny Jaszczur akredytowanej trenerki FAPY, w czasie aktywnej współpracy uczestników, wyłoniły się cele strategiczne i operacyjne ZSROW oraz propozycje partnerów do współpracy.

Więcej…
 
LEADER+ - spotkanie w Kargowej Drukuj Email

W ramach programu LEADER+ projektu "Region Kozła inny niż wszystkie" w dniu 14.03.2006 od godz. 15.00 w Ośrodku Kultury w Kargowej odbywały się kolejne warsztaty dla mieszkańców 7 gmin Regionu Kozła.

Więcej…
 
Ogłoszenie - spotkanie kobiet RK Drukuj Email

Klub Inicjatyw Kobiet Regionu Kozła i Rada Sołecka w Rogozińcu
organizuje spotkanie kobiet Regionu Kozła pod tytułem Dzień Józinki

Więcej…
 
Leader+ - spotkania kulturalne Drukuj Email

W dniu 02.03.2006r 45 przedstawicieli 7 gmin, na kolejnym spotkaniu - warsztacie w Przyprostyni gm. Zbąszyń, w ramach Leader+ projektu " Region Kozła inny niż wszystkie powitał Zespół Regionalny "Wesele Przyprostyńskie".

Więcej…
 
Leader+ - spotkania agroturystyczne Drukuj Email

Dnia 27. 02. 2006r o godz. 15.00 w Podmoklach Małych gm. Babimost w ramach programu Leader+, a projektu: "Region Kozła inny niż wszystkie" odbyło się kolejne spotkanie mieszkańców 7 gmin.

Więcej…
 
Bal Regionu Kozła 2006 Drukuj Email

25.02.2006 r. w Zbąszynku odbył się IX Bal Regionu Kozła. Wśród bawiących się gości, swoim udziałem zaszczycili również laureaci corocznej Nagrody Regionu Kozła, wręczanej przez Starostę. Nagrody przyznawane są za popularyzację, integrację środowisk lokalnych oraz wszechstronną działalność na rzecz Gmin Stowarzyszonych i wszystkich ich mieszkańców.

Więcej…
 
Jasełka szkół podstawowych 2006 Drukuj Email

Dnia 06.01.2006 w Święto Trzech Króli w Szkole Podstawowej w Siedlcu odbył się V Przegląd Jasełek Szkół Podstawowych.

Więcej…
 
Leader+ - Konferencja Drukuj Email

Dnia 09.02.2006 o godz. 15.00 w Pałacu w Dąbrówce Wlkp. odbyła się Konferencja Stowarzyszenia Gmin RP Region Kozła w ramach programu Leader+ projektu "Region Kozła inny niż wszystkie" skierowany do mieszkańców siedmiu gmin: Babimost, Kargowa, Miedzichowo, Siedlec, Trzciel, Zbaszynek oraz Zbąszyń.

Więcej…
 
Zwołanie I/VIII Konferencji Drukuj Email

Na podstawie §18 pkt 3 statutu Stowarzyszenia Gmin Rzeczypospolitej Polskiej REGION KOZŁA
zwołuję I /VIII spotkanie Konferencji, które odbędzie się
22 luty 2006r. o godz. 12°° w Pałacu Dąbrówka Wikp.

Więcej…
 
Kapituła Regionu Kozła Drukuj Email

3.02.2006 w Babimoście odbyła się I /XXXI Kapituła Regionu Kozła. Tematem obrad było:

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 następna > ostatnia >>

Strona 22 z 23

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.