Aktualności
Posiedzenie Kapituły RK Drukuj Email

Na dzień 01 sierpnia 2006 roku Pan Starosta Regionu Kozła zwołał w Babimoście w OKSiR V\XXXV Kapitułę Regionu Kozła.

Więcej…
 
VII Rodzinny Rajd Samochodowy Regionu Kozła Drukuj Email

W dniu 23 lipca 2006 roku już po raz siódmy odbył się Rodzinny Rajd Samochodowy Regionu Kozła, który wyruszył z malowniczo położonej wsi Dąbrówka Wlkp. gmina Zbąszynek tym razem szlakiem pałaców, kościołów i przydrożnych kapliczek w gminach: Zbąszynek – Zbąszyń – Miedzichowo – Trzciel – Siedlec – Kargowa – Babimost.

Więcej…
 
VII Rodzinny Rajd Samochodowy - ogłoszenie Drukuj Email

Informujemy wszystkich mieszkańców Gmin Regionu Kozła o imprezie pn. VII Rodzinny Rajd Samochodowy – szlakiem Pałaców, Kapliczek, Kościołów Gmin Regionu Kozła.

Więcej…
 
VII Rodzinny Rajd Rowerowy Drukuj Email

Sobota 10.06.2006 dla bardzo wielu cyklistów 7 gmin , powiatów i obu województw zapisała się jako bardzo udana, słoneczna a zarazem spędzona rekreacyjnie na łonie natury. Wspaniała przyroda i cenne zabytki 7 gmin podziwiali cykliści w czasie VII Rodzinnego Rajdu Rowerowego, który wyruszył tym razem z gminy Zbąszynek spod Domu Kultury.

Więcej…
 
Rajd rowerowy - ogłoszenie Drukuj Email

BiuroStowarzyszenia Gmin RP Region Kozła Serdecznie informuje wszystkich zainteresowanych cyklistów z gmin RK i innych, że VII Rodzinny Rajd Rowerowy Szlakiem Ciekawostek Gmin RK odbędzie się 10.06.2006r.
Start o godz. 10.00 Gmina Zbąszynek – Meta Gmina Trzciel.

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie do 5 czerwca 2006 pod tel: (068)351 21 35 w. 23 Biura Regionu Kozła Babimost.

 
Podziękowanie Drukuj Email

ZSROW (Zintegrowana Strategia Rozwoju Obszarów Wiejskich) jako niezbędny załącznik przy aplikowaniu do II Schematu został napisany oddolnie, z bardzo dużym zaangażowaniem wielu ludzi zamieszkujących gminy Regionu Kozła.

Więcej…
 
Podsumowujące spotkanie Członków LGD Drukuj Email

W piątek 12.05.2006 w Dąbrówce Wlkp. odbyło się II podsumowujące spotkanie Członków LGD. Spotkanie było podsumowaniem pół rocznej pracy wielu zaangażowanych ludzi na rzecz środowisk lokalnych 7 gmin. Leader+ na dobre zagościł w miejscowościach gmin Stowarzyszonych.

Więcej…
 
Zintegrowana Strategia Rozwoju Drukuj Email


ZINTEGROWANA STRATEGIA ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH

Lokalna Grupa Działania
Regionu Kozła

 
Spotkanie założycielskie LGD Drukuj Email

Dnia 19.04.2006 o godz. 17.00 w Babimoście odbyło się spotkanie założycielskie wszystkich członków LGD zaangażowanych w wdrażanie etapów Leader+ w Regionie Kozła.

Więcej…
 
Ogłoszenie!!! Drukuj Email

Dnia 12.05.2006 o godz. 17.00 w Dąbrówce Wlkp.( Statutowej Siedzibie Stowarzyszenia) odbędzie się II podsumowujące spotkanie LGD dotyczące etapów wdrażania projektu „Region Kozła inny niż wszystkie” w ramach programu Leader+ skierowanego do środowisk 7 gmin.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 następna > ostatnia >>

Strona 21 z 23

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.