Aktualności
Podsumowujące spotkanie Członków LGD Drukuj Email

W piątek 12.05.2006 w Dąbrówce Wlkp. odbyło się II podsumowujące spotkanie Członków LGD. Spotkanie było podsumowaniem pół rocznej pracy wielu zaangażowanych ludzi na rzecz środowisk lokalnych 7 gmin. Leader+ na dobre zagościł w miejscowościach gmin Stowarzyszonych.

Więcej…
 
Zintegrowana Strategia Rozwoju Drukuj Email


ZINTEGROWANA STRATEGIA ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH

Lokalna Grupa Działania
Regionu Kozła

 
Spotkanie założycielskie LGD Drukuj Email

Dnia 19.04.2006 o godz. 17.00 w Babimoście odbyło się spotkanie założycielskie wszystkich członków LGD zaangażowanych w wdrażanie etapów Leader+ w Regionie Kozła.

Więcej…
 
Ogłoszenie!!! Drukuj Email

Dnia 12.05.2006 o godz. 17.00 w Dąbrówce Wlkp.( Statutowej Siedzibie Stowarzyszenia) odbędzie się II podsumowujące spotkanie LGD dotyczące etapów wdrażania projektu „Region Kozła inny niż wszystkie” w ramach programu Leader+ skierowanego do środowisk 7 gmin.

Więcej…
 
OGŁOSZENIE Drukuj Email


Na dzień 19.04.2006 o godz. 17.00 zaplanowano zebranie założycielskie Lokalnej Grupy Działania (LGD) w OKSiR na ul. Gagarina 21 w Babimoście.

W dniu 19.04.2006 o godz. 15.00 w Urzędzie Miejskim w Babimoście odbędzie spotkanie Kapituły Regionu Kozła.

ZAPRASZAMY!!!

 
LEADER+ - spotkanie w Babimoście Drukuj Email

W ramach programu LEADER+ projektu "Region Kozła inny niż wszystkie" w dniu 03.04.2006r w Babimoście w OKSiR mieszkańcy 7 gmin Regionu Kozła uczestniczyli w kolejnych warsztatach. Uczestników warsztatów przywitał burmistrz Babimostu, Starosta Regionu Kozła Bernard Radny wraz z Panią Dyrektor Regionu Kozła Teresą Chromińską.

Więcej…
 
LEADER+ - spotkanie w Miedzichowie Drukuj Email

30.03.2006r.w gminie Miedzichowo o godz. 15.00 w OSP w ramach programu Leader+ projektu "Region Kozła inny niż wszystkie" odbyło się kolejne spotkanie warsztatowe tym razem poświęcone kulturze 7gmin, w których uczestniczyli mieszkańcy gmin Regionu Kozła.

Więcej…
 
Ogłoszenie!!! Drukuj Email

30.03.2006 o godz15.00 w OSP Miedzichowo odbędzie się warsztat z udziałem ekspertów Kultury woj. lubuskiego i wielkopolskiego. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy licząc na aktywny udział w wypracowaniu zadań piorytetowych dotyczących kultury 7 gmin Regionu Kozła.

 
LEADER+ - spotkanie w Trzcielu Drukuj Email

23.03.2006 r w Trzcielu spotkali się ponownie przedstawiciele 7 gmin Regionu Kozła reprezentowali trzy sektory: społeczny, publiczny, ekonomiczny.

Więcej…
 
LEADER+ - spotkanie w Tuchorzy Starej Drukuj Email

Leader+ na dobre "zagościł "w gminach Regionu Kozła. Tym razem 15.03.2006 przedstawiciele 7 gmin, w czasie warsztatów w Tuchorzy Starej gm. Siedlec, zastanawiali się nad tematem wiodącym przy opracowywaniu ZSROW, co było poprzedzone określeniem wizji (czyli określeniem pożądanego stanu docelowego Regonu Kozła w perspektywie kilku lat). Pod przewodnictwem Janiny Jaszczur akredytowanej trenerki FAPY, w czasie aktywnej współpracy uczestników, wyłoniły się cele strategiczne i operacyjne ZSROW oraz propozycje partnerów do współpracy.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 następna > ostatnia >>

Strona 21 z 23

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.