Aktualności
LEADER+ - spotkanie w Babimoście Drukuj Email

W ramach programu LEADER+ projektu "Region Kozła inny niż wszystkie" w dniu 03.04.2006r w Babimoście w OKSiR mieszkańcy 7 gmin Regionu Kozła uczestniczyli w kolejnych warsztatach. Uczestników warsztatów przywitał burmistrz Babimostu, Starosta Regionu Kozła Bernard Radny wraz z Panią Dyrektor Regionu Kozła Teresą Chromińską.

Więcej…
 
LEADER+ - spotkanie w Miedzichowie Drukuj Email

30.03.2006r.w gminie Miedzichowo o godz. 15.00 w OSP w ramach programu Leader+ projektu "Region Kozła inny niż wszystkie" odbyło się kolejne spotkanie warsztatowe tym razem poświęcone kulturze 7gmin, w których uczestniczyli mieszkańcy gmin Regionu Kozła.

Więcej…
 
Ogłoszenie!!! Drukuj Email

30.03.2006 o godz15.00 w OSP Miedzichowo odbędzie się warsztat z udziałem ekspertów Kultury woj. lubuskiego i wielkopolskiego. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy licząc na aktywny udział w wypracowaniu zadań piorytetowych dotyczących kultury 7 gmin Regionu Kozła.

 
LEADER+ - spotkanie w Trzcielu Drukuj Email

23.03.2006 r w Trzcielu spotkali się ponownie przedstawiciele 7 gmin Regionu Kozła reprezentowali trzy sektory: społeczny, publiczny, ekonomiczny.

Więcej…
 
LEADER+ - spotkanie w Tuchorzy Starej Drukuj Email

Leader+ na dobre "zagościł "w gminach Regionu Kozła. Tym razem 15.03.2006 przedstawiciele 7 gmin, w czasie warsztatów w Tuchorzy Starej gm. Siedlec, zastanawiali się nad tematem wiodącym przy opracowywaniu ZSROW, co było poprzedzone określeniem wizji (czyli określeniem pożądanego stanu docelowego Regonu Kozła w perspektywie kilku lat). Pod przewodnictwem Janiny Jaszczur akredytowanej trenerki FAPY, w czasie aktywnej współpracy uczestników, wyłoniły się cele strategiczne i operacyjne ZSROW oraz propozycje partnerów do współpracy.

Więcej…
 
LEADER+ - spotkanie w Kargowej Drukuj Email

W ramach programu LEADER+ projektu "Region Kozła inny niż wszystkie" w dniu 14.03.2006 od godz. 15.00 w Ośrodku Kultury w Kargowej odbywały się kolejne warsztaty dla mieszkańców 7 gmin Regionu Kozła.

Więcej…
 
Ogłoszenie - spotkanie kobiet RK Drukuj Email

Klub Inicjatyw Kobiet Regionu Kozła i Rada Sołecka w Rogozińcu
organizuje spotkanie kobiet Regionu Kozła pod tytułem Dzień Józinki

Więcej…
 
Leader+ - spotkania kulturalne Drukuj Email

W dniu 02.03.2006r 45 przedstawicieli 7 gmin, na kolejnym spotkaniu - warsztacie w Przyprostyni gm. Zbąszyń, w ramach Leader+ projektu " Region Kozła inny niż wszystkie powitał Zespół Regionalny "Wesele Przyprostyńskie".

Więcej…
 
Leader+ - spotkania agroturystyczne Drukuj Email

Dnia 27. 02. 2006r o godz. 15.00 w Podmoklach Małych gm. Babimost w ramach programu Leader+, a projektu: "Region Kozła inny niż wszystkie" odbyło się kolejne spotkanie mieszkańców 7 gmin.

Więcej…
 
Bal Regionu Kozła 2006 Drukuj Email

25.02.2006 r. w Zbąszynku odbył się IX Bal Regionu Kozła. Wśród bawiących się gości, swoim udziałem zaszczycili również laureaci corocznej Nagrody Regionu Kozła, wręczanej przez Starostę. Nagrody przyznawane są za popularyzację, integrację środowisk lokalnych oraz wszechstronną działalność na rzecz Gmin Stowarzyszonych i wszystkich ich mieszkańców.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 następna > ostatnia >>

Strona 21 z 22

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.