Aktualności
Światowe Dni Turystyki Drukuj Email

Stowarzyszenie Gmin RP Region Kozła wraz z Zespołami Śpiewaczymi wezmą udział w promowaniu gmin zrzeszonych na Światowym Dniu Turystyki w Zielonej Górze, dnia 14 października 2006 roku.

Więcej…
 
Międzynarodowe Targi Turystyczne Drukuj Email

W dniach 25 – 28 października 2006 roku Stowarzyszenie Gmin Rzeczpospolitej Polskiej Region Kozła będzie uczestniczyło w Międzynarodowych Targach Turystycznych Tour-Salon w Poznaniu.

Więcej…
 
Spotkania seniorów Drukuj Email

„SZTUKA I PIĘKNO ŹRÓDŁEM AKTYWNOŚCI SENIORÓW”

Stowarzyszenie Gmin RP Region Kozła przystępuje do realizacji projektu „Sztuka i Piękno Źródłem Aktywności Seniorów Gmin Regionu Kozła”. Zadanie polegać będzie na spotkaniach seniorów- Zespołów Śpiewaczych gmin zrzeszonych i aktywnym udziale w nich. Odbędą się trzy spotkania organizowane przez Zespoły Śpiewacze. Na których będzie można zapoznać się ze sztuką, pięknem i aktywnością seniorów.

Więcej…
 
Dożynki Regionu Kozła '2006 Drukuj Email


Obchody tegorocznego Święta Plonów Regionu Kozła, w skład którego wchodzą gminy: Babimost, Kargowa, Miedzichowo, Trzciel, Siedlec, Zbąszynek i Zbąszyń, odbyły się 3 września br. w Babimoście. Gminy te położone są na granicy województw: lubuskiego i wielkopolskiego.

Więcej…
 
Posiedzenie Kapituły RK Drukuj Email

Na dzień 01 sierpnia 2006 roku Pan Starosta Regionu Kozła zwołał w Babimoście w OKSiR V\XXXV Kapitułę Regionu Kozła.

Więcej…
 
VII Rodzinny Rajd Samochodowy Regionu Kozła Drukuj Email

W dniu 23 lipca 2006 roku już po raz siódmy odbył się Rodzinny Rajd Samochodowy Regionu Kozła, który wyruszył z malowniczo położonej wsi Dąbrówka Wlkp. gmina Zbąszynek tym razem szlakiem pałaców, kościołów i przydrożnych kapliczek w gminach: Zbąszynek – Zbąszyń – Miedzichowo – Trzciel – Siedlec – Kargowa – Babimost.

Więcej…
 
VII Rodzinny Rajd Samochodowy - ogłoszenie Drukuj Email

Informujemy wszystkich mieszkańców Gmin Regionu Kozła o imprezie pn. VII Rodzinny Rajd Samochodowy – szlakiem Pałaców, Kapliczek, Kościołów Gmin Regionu Kozła.

Więcej…
 
VII Rodzinny Rajd Rowerowy Drukuj Email

Sobota 10.06.2006 dla bardzo wielu cyklistów 7 gmin , powiatów i obu województw zapisała się jako bardzo udana, słoneczna a zarazem spędzona rekreacyjnie na łonie natury. Wspaniała przyroda i cenne zabytki 7 gmin podziwiali cykliści w czasie VII Rodzinnego Rajdu Rowerowego, który wyruszył tym razem z gminy Zbąszynek spod Domu Kultury.

Więcej…
 
Rajd rowerowy - ogłoszenie Drukuj Email

BiuroStowarzyszenia Gmin RP Region Kozła Serdecznie informuje wszystkich zainteresowanych cyklistów z gmin RK i innych, że VII Rodzinny Rajd Rowerowy Szlakiem Ciekawostek Gmin RK odbędzie się 10.06.2006r.
Start o godz. 10.00 Gmina Zbąszynek – Meta Gmina Trzciel.

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie do 5 czerwca 2006 pod tel: (068)351 21 35 w. 23 Biura Regionu Kozła Babimost.

 
Podziękowanie Drukuj Email

ZSROW (Zintegrowana Strategia Rozwoju Obszarów Wiejskich) jako niezbędny załącznik przy aplikowaniu do II Schematu został napisany oddolnie, z bardzo dużym zaangażowaniem wielu ludzi zamieszkujących gminy Regionu Kozła.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 20 z 22

Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.