Aktualności
Lubuskie Dożynki w Regionie Kozła Print E-mail

W niedzielę 11 września 2011 r. odbyły się w Dąbrówce Wlkp. XIII Dożynki Wojewódzkie, na które przybyli przedstawiciele chyba całego establishmentu województwa lubuskiego z marszałek Elżbietą Polak na czele. Obecni byli także: Jarosław Sokołowski – wicemarszałek, Stanisław Tomczyszyn – członek Zarządu województwa, Helena Hatka – Wojewoda Lubuski, Jolanta Fedak – Minister Pracy i Polityki Społecznej, Tomasz Możejko – przewodniczący Samorządu Województwa, parlamentarzyści, gospodarze powiatów i gmin, w tym włodarze gmin Regionu Kozła.

Read more...
 
Turniej Unihokeja "Grand Prix Regionu Kozła" Print E-mail

Zapraszamy na II Międzynarodowy Turniej Unihokeja "Grand Prix Regionu Kozła"

 
Zapraszamy na festyn z okazji 110 rocznicy powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Podmoklach Wielkich ! Print E-mail

W sobotę i niedzielę, 3 – 4 września br. obchodzić będziemy jubileusz 110 rocznicy powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Podmoklach Wielkich.

Read more...
 
Rekordowa frekwencja na XI Rajdzie Samochodowo – Motocyklowym Regionu Kozła Print E-mail

W dniu 24 lipca odbył się XI Rajd Samochodowo – Motocyklowy Regionu Kozła ,w którym wzięło udział 90 osób . Na parkingu przy zbąszyńskich Łazienkach stawiło się 26 załóg motocyklowych z klubu „Łabędź” w Zbąszyniu oraz 17 załóg samochodowych z różnych gmin Regionu Kozła. Trasa rajdu prowadziła od Zbąszynia przez Trzciel do Pszczewa, następnie z powrotem do gminy Trzciel nad Jezioro Konin. Zakończenie rajdu zaplanowano w Dąbrówce Wlkp. – siedzibie władz Stowarzyszenia Gmin Rzeczypospolitej Polskiej Regionu Kozła, które było organizatorem i głównym sponsorem tego wydarzenia.

Read more...
 
Święto Jeziora Print E-mail

W dniach 30 lipca 7 sierpnia odbywać się będą imprezy rekreacyjno – sportowe oraz artystyczno – kulturalne pod ogólna nazwą “Święto Jeziora”

Read more...
 
XI Rajd Samochodowy Regionu Kozła Print E-mail

Zapraszamy do zgłaszania swojego uczestnictwa w XI Rajdzie Samochodowym Regionu Kozła.
Rajd odbędzie się w dniu 24 lipca od godz. 11.00.


Szczegóły w załączonym zawiadomieniu.

 
Święto folkloru w Regionie Kozła – Dąbrówka Wlkp. 11-12 czerwca 2011 Print E-mail

Kto chciał pooglądać i posłuchać wielu znakomitych zespołów folklorystycznych, ten stawił się przed sceną amfiteatru w Dąbrówce Wlkp. w dniach 11 i 12 czerwca, gdzie odbywały się już XIX Dąbrowickie Spotkania Folklorystyczne „U progu lata”. Działo się tu wiele dobrego, były występy znanych zespołów folklorystycznych, konkursy:  gwary i na potrawę regionalną, występ miejscowego kabaretu „Klakoty” oraz wieczorne zabawy taneczne.

Read more...
 
Zapraszamy na VII spływ rzeką obrą szlakiem Karola Wojtyły Print E-mail

Zapraszamy na VII spływ rzeką Obrą szlakiem Karola Wojtyły

 
Dni Trzciela 2011 - Jubileuszowy Festiwal Szparagowe Żniwa Print E-mail

Dni Trzciela 2011 - Jubileuszowy Festiwal Szparagowe Żniwa

 
Rowerami po Regionie Kozła - relacja z rajdu w dniu 28.05.2011 Print E-mail

Stowarzyszenie LGD RK zorganizowało w dniu 28 maja rajd szlakami rowerowymi po Regionie Kozła, w którym wzięła udział rekordowa liczba prawie 100 cyklistów. Na starcie w Babimoście przed ratuszem zapisywali się na listę startową nie tylko stali bywalcy eskapad rowerowych po regionie (był to już XII rajd rowerowy), ale także chętni do poznania uroków Regionu Kozła z Zielonej Góry, Świebodzina, Wolsztyna.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 10 of 21
Unihokej to dyscyplina, która zafascynowała firmę Azetx Piotra Czarczyńskiego, generalnego przedstawiciela marki Qmax z Finlandii. Główna siedziba firmy mieści się w Koninie, gdzie produkowane są  bandy, bramki, kije do unihokeja, piłeczki z certyfikatem IFF oraz inny asortyment sportowy. W naszym internetowym sklepie www.azetx.pl znajdziecie państwo pełną ofertę sprzętu sportowego do unihokeja i rekreacyjnego do Nordic Walking. Wysyłki realizujemy w 24 godziny. Zapraszamy do zakupów.